Белгия остана на първо място в квалификационна група "Н" за световното първенство с пълен актив от 9 точки, след като спечели с 6:0 гостуването си на Гибралтар. Кристиан Бентеке записа името си в историята, след като вкара най-бързият гол в световни квалификации. Той се разписа още в 7-ата секунда, за да изведе гостите напред. Аксел Витсел в 19-ата и отново Бентеке в 43-ата минута дадоха аванс от 3:0 за Белгия до полувремето. След подновяване на играта Дриес Мартенс вкара четвърти гол в 51-ата минута, а Бентеке реализира хеттрик, правейки 5:0 в 56-ата. Еден Азар оформи крайния резултат в 79-ата минута.

На второ място остана Гърция също с 9 точки, след като победи като гост Естония с 2:0. Василис Торосидис изведе елините напред още във 2-ата минута, а Константинос Стафилидис заби второто попадение в 61-ата.

В третата среща от групата Босна и Херцеговина надделя у дома над Кипър с 2:0 и зае третото място. Един Джеко реализира и двете попадения в 70-ата и 81-ата минута.