Валери Божинов даде своя принос за домакинската победа на Партизан над Младост с 3:1, която върна "гробарите" в топ 3 на сръбското първенство в 11-ия кръг. Българинът влезе  като резерва в 63-ата минута и само 4 минути по-късно закова решителното попадение за своя отбор.

Партизан си осигури аванс в края на първото полувреме, след като Леонардо Да Силва бе точен в 45-ата минута.

В 57-ата минута обаче Младост изравни чрез Бойович, който беше точен от дузпа.

Успокоението на гостите трая точно три минути, след като Джурджевич в 60-ата минута отново изведе "гробарите" напред. В 67-ата минута Божинов, който влезе като смяна на Никола Джурджич, закова трето попадение, разписвайки се за пети път от началото на сезона и изскачвайки се на трето място при голмайсторите.

Той изостава на един гол от Александър Палочевич (Войводина) и Уго Виейра (Цървена Звезда).

Партизан пък зае третото място с 22 точки - на 6 от лидера Звезда. Младост е 6-и с 18.