ЦСКА 1948 победи с 4:2 втория отбор на Витоша Бистрица в мач от четвъртия кръг на Четвърта лига София град - юг. Двубоят се игра на Националния стадион "Васил Левски" и бе изключително интересен.

Тимът от Бистрица, който бе съставен предимно от ветерани, поведе с 2:1, след което ЦСКА 1948 трябваше доста да се потруди, за да обърне резултата в своя полза. В състава на Витоша игра бившият национал и доскорошна звезда на Амкар (Перм) Георги Пеев. В тима бяха и други познати имена, които вече поддържат форма предимно с футбол на малки вратички или играят за удоволствие в четвърта лига. Един от тях е бившият юноша на Левски и шампион със "сините" Димитър Кръстев, който мина през доста клубове в "А" и "Б" група. Треньор на втория отбор на Витоша (Бистрица) е Борислав Георгиев-Бобъра.

Два гола за ЦСКА 1948 отбеляза Атанас Кръстев, а по един добавиха Георги Божилов и Радослав Димитров. За Витоша (Бистрица) бяха точни Пламен Стоянов и Николай Вучев.

След успеха "червените" имат три победи и едно равенство от началото на сезона, като хиксът бе във втория кръг срещу Конелиано (1:1) отново на Националния стадион.

Още в 5-ата минута защитата на ЦСКА 1948 сгреши, играч на Витоша нахлу отляво и центрира към Пламен Стоянов, който с шпагат откри резултата в полза на Витоша Бистрица. В 18-ата минута Атанас Кръстев изравни, след като засече центриране от корнер. В 27-ата минута стражът на ЦСКА 1848 Иван Герасимов направи груба грешка след центриране от корнер, увисна, а топката се озова в Николай Вучев, който без проблеми вкара втори гол за тима си. Последва пропуск на Ибрахима Марна от пряк свободен удар. В началото на второто полувреме отново той се подигра с бранител в червено, излезе очи в очи с вратаря, но шутът му бе твърде слаб.

В 64-ата минута Георги Божилов получи топка отдясно, напредна и шутира перфектно за 2:2. В 69-ата минута Атанас Кръстев се възползва от груба грешка в отбраната на гостите и вкара втория си гол във вратата на Николай Стоилов. В 84-ата минута Марна отново пропусна да се разпише за Бистрица. Три минути след това Атанас Кръстев бе изгонен от главния съдия Ангел Баялцалиев. Все пак в 89-ата минута Радослав Димитров оформи крайното 4:2 за домакините.

ЦСКА 1948 - ВИТОША (БИСТРИЦА) 4:2
0:1 Пламен Стоянов (5), 1:1 Атанас Кръстев (18), 1:2 Николай Вучев (27), 2:2 Георги Божилов (64), 3:2 Атанас Кръстев (69), 4:2 Радослав Димитров (89)

ЦСКА 1948: 12.Иван Герасимов, 33.Алекс Илиев, 25.Герман Петров, 5.Борислав Ангелов (20. Младенов), 3.Давид Стоянов, 4.Радослав Димитров, 2.Атанас Кръстев, 11.Калоян Стефанов (13. Maртин Нинов), 9.Георги Божилов (66. E. Георгиев), 10.Едуарт Атанасов, 8.Георги Кънчев (17. Maринов)

ВИТОША (БИСТРИЦА) II: 23.Николай Стоилов, 14.Константин Николов, 25.Мариан Германов, 8.Росен Василев, 3.Павел Павлов, 24.Георги Пеев, 15.Иван Иванов, 10.Николай Вучев, 4.Ибрахима Марна, 7.Пламен Стоянов, 18.Димитър Кръстев