Тежък ден за българските младежки отбори в Шампионската лига. След като по-рано днес ПСЖ разби Лудогорец с 8:1 насред "Георги Аспарухов", сега Левски претърпя тежко поражение срещу турския Алтинорду. "Сините", които бяха гости в срещата, отстъпиха с 0:5 пред турския тим.

Срещата започна ужасяващо за родния тим, който остана с човек по-малко на терена още в 3-ата минута. Тогава Георги Недялков бе изгонен с директен червен картон.

"Сините" удържаха натиска на домакините до 33-ата минута, след което рухнаха. Алтинорду дръпна с 2:0 до почивката с попадения на Озфесли и Балакиз.

През втората част младата генерация на Левски инкасира още попадения. Във вратата на Шейтанов се разписаха Актаз, Дурак и отново Озфесли.

Левски ще има почти невъзможната задача да наваксва 5 гола в реванша в София, който е на 19 октомври.