Вторият отбор на ЦСКА записа впечатляваща победа в 7-ия кръг на Втора лига. "Червените" се наложиха с 4:3 като гост на Спартак (Плевен) и излязоха на второ място във временното класиране. В герой за столичани се превърна Милчо Ангелов, който се отчете с хеттрик.

ЦСКА II излезе напред в резултата в 33-ата минута, когато точен бе Никола Колев. В 41-ата Ангелов удвои, а в 65-ата вкара и трети гол. В последните десет минути на срещата паднаха цели четири гола. Първо Стефан Христов намали за домакините, а малко след това Милчо оформи своя хеттрик. В края на мача пък Спартак вкара два бързи гола, дело на Крис Гади и Владимир Каптиев.

"Червените" заемат второ място във временното класиране с актив от 16 точки. Спартак (Плевен) пък е 11-и с осем.

ВСИЧКО ЗА ВТОРА ЛИГА - ТУК

ВТОРА ЛИГА - 7 КРЪГ

Несебър - Лудогорец II (Разград) 1:4
0:1 Антонио Георгиев (10), 0:2 Славчо Шоколаров (16), 1:2 Иван Цачев (31), 1:3 Цветелин Чунчуков (41), 1:4 Кристиян Григоров (72-дузпа)

Левски (Карлово) - Созопол 0:2
0:1 Кристиян Тафраджийски (25), 0:2 Кристиян Пешов (86)

Оборище (Панагюрище) - Витоша (Бистрица) 0:0

Септември (София) - Ботев (Гълъбово) 0:0

Поморие - Ботев (Враца) 0:0

26 септември 2016 г. (понеделник), 17:00 часа

Банско - Царско село (София) 1:1

Спартак (Плевен) - ЦСКА 3:4