Треньорът на Реал Мадрид Зинедин Зидан коментира резултата 1:1 срещу Виляреал в 5-ия кръг на Примера дивисион. "Белите" не успяха да запишат едноличен рекорд по поредни победи, като разделят постижението с Барселона - по 16.

"Грешки се случват. През първото полувреме не бяхме докрай отдадени в играта, през второто се подобрихме. Няма как да печелиш постоянно в последния момент. Не мога да упрекна играчите. Доволен съм от това, което правят. Сега няма да ни се налага да говорим за рекорди. Нека просто мислим за следващия мач и как да променим нещата, особено по отношение началните минути на двубоите.

Ще помня тези две изпуснати точки, но това е част от играта. Играхме коренно различно през втората част. Не за първи път ни се случва такова нещо. Никога не е лесно да промениш динамиката на даден мач просто ей така. На полувремето внесохме нужните корекции – и в интензитета, и в тактическата постройка", коментира французинът.

ВСИЧКО ЗА ИСПАНСКАТА ПРИМЕРА ДИВИСИОН - ТУК!