Киево измъкна победата с 2:1 като гост на Удинезе в мач от 4 кръг на Серия „А“ след голове в края на срещата.

„Зебрите“ взеха аванс в 25-ата минута, когато Дуван Сапата плонжирайки засече с глава центриране на Емил Халфредсон и откри резултата.

Лукас Кастро изравни в 82-ата минута, когато на далечната греда засече успоредно на голлинията подаване на Серджо Пелисиер. „Летящите магарета“ направиха своя удар в добавеното време, когато Фабрицио Качаторе се оказа непокрит на границата на вратарското поле при центриране отляво на Лукас Кастро.

С този успех Киево временно излезе на пето място в класирането с актив от седем точки, колкото имат четвъртият Лацио и третият Рома. „Вълците“ обаче са с мач по-малко. Удинезе е девети с шест пункта.