Интер записа срамна домакинска загуба с 0:2 като домакин на Апоел Беер Шева в мач от Група „К“ на Лига Европа. Шампионът на Израел пък постигна трета гръмка победа в евротурнирите през това лято, след като вече записа успехи над Олимпиакос и Селтик.

Бившият играч на ПАОК Мигел Витор откри резултата в 54-ата минута, когато на далечната греда засече ниско центриране на пробилия отдясно Лусио Мараняо. Четвърт час по-късно Маор Бузагло удвои аванса на гостите с точно изпълнение на пряк свободен удар, с което направи безпомощен вратаря Самир Ханданович.

Така Интер продължава с неубедителното си представяне от началото на сезона, след като в първите си три мача от старта на Серия „А“ записа победа, равен и загуба.