Отборът на Христо Стоичков победи с 4:1 отбор съставен от световни величия на стадион "Васил Левски". Камата отново реализира там, където го е правил десетки пъти и е радвал всички българи. Двубоят бе част от юбилея "50 години номер 8", който събра над 40 000 души на трибуните.

Красимир Балъков, Димитър Бербатов и Мартин Петров реализираха останалите попадения за тима на легендарния номер 8, а за съперника точен бе Людовик Жюли.
Първото попадение в мача бе дело на Красимир Балъков, който завърши с брилянтен удар чудесна комбинация, която мина през Лечков и Костадинов.

До края на първото полувреме Стоичков на няколко пъти бе близо до гол, но мексиканецът Хорхе Кампос явно още помни САЩ'94, когато Камата го разплака, и не допусна топката да влезе във вратата му.

През второто полувреме Бербатов се възползва от чудесно центриране на Стоичков. Малко по-късно Мартин Петров вкара с красиво воле за класическото 3:0 за тима на Камата.

Людовик Жюли се възползва от пас на Карембьо и върна едно попадение. Само две минути по-късно обаче стражът Фернандес събори с борцов похват Мартин Петров в наказателното поле и реферът Атанас Узунов посочи бялата точка. Стоичков току що бе заменен, но се върна на терена и вкара с много прецизен удар за крайното 4:1. Веднага след попадението му съдията даде край на мача.

Отбор на Стоичков - Отбор на звездите 4:1
1:0 Красимир Балъков (10), 2:0 Димитър Бербатов (43), 3:0 Мартин Петров (52), 3:1 Людовик Жюли (64), 4:1 Христо Стоичков (67-дузпа)

Тимът на Стоичков: 1.Виктор Байя, 2.Антонио Бенариво, 5. Петър Хубчев, 6. Джика Попеску, 7. Емил Костадинов, 8.Христо Стоичков, 9.Йордан Лечков, 10. Георге Хаджи, 10. Наско Сираков, 12. Серхи, 20.Красимир Балъков (22.Речбер Рюштю, 6. Хосе Мария Бакеро, 6. Алесанко, 7.Андони Гойкоечея, 9.Димитър Бербатов, 11. Чики Бегиристайн, 11. Даниел Боримиров, 13. Ивайло Йорданов, 15. Ж. Карлос, 17. Бончо Генчев, Георги Миланов)
Треньори: Димитър Пенев и Христо Стоичков

Тимът на звездите: 1.Хорхе Кампос, 4. Венсан Кандела, 5. Паоло Малдини, 6.Тугай, 7. Мауро Каморанези, 9. Жан Пиер Папен, 10. Пьотр Новак, 15. Диего Гутиерес, 17. Людовик Жюли, 21.Деметрио Албертини, 22.Кристиян Карембьo (12. Фернандес, 13. Черчесов, 10.Карлос Валдерама, 10. Паоло Футре, 10. Уесли Снайдер, 11.Даниело Масаро, 11. Михайличенко, 13. Беланов, 16. Крайовано, 18 Саморано, 19 Скилачи,25. Ба, 88. Хуан Карлос)
Треньори: Боб Брадли и Хосе Мария Бакеро

ВСИЧКО ЗА ЮБИЛЕЯ НА ХРИСТО СТОИЧКОВ - ТУК !!!