Димитър Бербатов игра цял мач при измъченото домакинско нулево равенство на неговия ПАОК срещу Паниониос за Купата на Гърция. Отборът от Солун достигна полуфиналите, след като завърши 1:1 в първия мач и гола на чужд терен се оказа решаващ.

Благоевградчанинът основно организираше играта на своя отбор. Той получи и  жълт картон за нарушение в средата на терена.

През първата част гостите търсеха позитивен развой на двубоя и създаваха повече опасности, а Йоргос Мургас пропиля идеално положение в 28-ата минута, стреляйки неточно към далечната греда.

Втората част откри нова възможност пред гостите, но след индивидуален пробив Карим Ансари не нацели вратата. През първото полувреме гостите действаха по-раздвижено в предни позиции и създадоха по-добрите положения. Най-чистата възможност се откри пред Йоргос Масурас в 28-ата минута, но гръцкият нападател стреля неточно към далечната греда.

Бербатов блесна в 83-ата, когато опита удар от въздуха от 15 метра, но след рикошет топката излезе в корнер.

Другите три отбора, които ще се борят за трофея, са Олимпиакос, АЕК и Атромитос.