Левски продължава без загуба в контролните си срещи през тази зима. „Сините“ направиха 1:1 със словенския Домжале в мач, игран на спортен комплекс „Мадран“ в Анталия. Това е второ реми за тима на Стойчо Стоев в проверките, като освен това бяха записани и пет победи (четири от тях на турска територия).

Левски взе ранен аванс, след като откри резултата още във втората минута. Мигел Бедоя подаде на Венци Христов в наказателното поле, който подаде вдясно на Георги Костадинов и той не сбърка, озовал се срещу вратаря Аднан Голубович.

Словенците изравниха в началото на втората част, когато аржентинският нападател на тима Лукас Марио Хорват се разписа с удар от 20 минути.

Следващата проверка на Левски е на 11 февруари, когато „сините“ ще се изправят срещу словашкия Спартак (Миява.)

Левски – Домжале 1:1
1:0 Георги Костадинов (2), 1:1 Лука Марио Хорват (47)

Съставът на Левски: Димитър Шейтанов (46-Александър Любенов), Сашо Александров, Александър Александров (46-Сърджан Лукин), Галин Ташев, Мики Орачев, Георги Костадинов (73-Георги Янев), Мехди Бурабия (65-Роман Прохазка), Атанас Кабов (70-Алекс Боримиров), Франсис Нар (46-Джъстин Менголо, 77-Веселин Минев), Мигел Бедоя, Венцислав Христов (46-Станислав Иванов)

Kласиране, програма, голмайстори и всичко за "А" група - ТУК !!!