Славия започна със загуба зимния си лагер в Турция. "Белите" паднаха с 0:1 от полския Подбескидже (Биелско-Бяла), а единственото попадение в мача бе дело на Мойта от дузпа, отсъдена за нарушение на дошлия на проби в Славия руснак Иван Кнезев.

Наставникът на "белите" Александър Тарханов даде шанс на абсолютно всички налични футболисти, а повече игрови минути записаха единствено Цветомир Панов и Китан Василев - по 75.

През първото полувреме положенията бяха 2:1 в полза на полския Подбескидже, а през втората част липсваха реални опасности пред двамата вратари.

"А" група, сезон 2015/16 - програма, резултати и листа на голмайсторите "Б" група, сезон 2015/2016 - програма, резултати и класиране Купа на България - сезон 2015/2016 топка_1.jpg BALL.jpg SOC.jpg soccer_02_1__1.jpg