Локомотив (Пловдив) спечели първа победа в контролите от подготвителния лагер в Анталия, след като се наложи с 1:0 над седмия в Румъния ЧСМС Яш.

Единствения гол отбеляза новото попълнение Веселин Марчев през първото полувреме, след като друг нов Гай Мансур пресече подаване, напредна в наказателното поле и му подаде на точката за изпълнение на дузпа.

Победата е първа за възпитаниците на Христо Колев през новата 2016 година, след като в първия си мач за годината "смърфовете" отстъпиха с 0:2 пред немския Вакер Нордхаузен.

Христо Колев заложи на четирима нови попълнения от първата минута - Кавдански, Попов, Марчев и Мансур. На почивката Колев замени седем футболисти, като пусна в игра Кристиян Кацарев, Ясин Амрауи, Александър Тунчев, Георги Вълчев, Мартин Раймов, Мартин Камбуров, Дани Кики.

ВИЖТЕ НОВОТО КЛАСИРАНЕ НА "А" ГРУПА
  "А" група, сезон 2015/16 - програма, резултати и листа на голмайсторите "Б" група, сезон 2015/2016 - програма, резултати и класиране Купа на България - сезон 2015/2016 топка_1.jpg BALL.jpg SOC.jpg soccer_02_1__1.jpg