Берое не успя да победи и във втората си контрола от зимната подготовка. Вицешампионите завършиха 1:1 с втория в "Б" група Поморие в проверка, състояла се на изкуствения терен над стадион „Берое“.

Гостите откриха в края на първото полувреме чрез Даниел Стоянов, който получи подаване от Ахмед Ахмедов и отблизо наказа Благой Макенджиев - 0:1.

В 51-ата минута Спас Делев подаде по отличен начин на намиращия се в непосредствена близост до вратата на поморийци Исмаил Иса, който завърши атаката с попадение за 1:1, а до края не падна нов гол.

Берое – Поморие 1:1
0:1 Даниел Стоянов (45), 1:1 Исмаил Иса (51)

Берое (първо полувреме):
22. Благой Макенджиев – 13. Емин Ахмед, 3. Владимир Зафиров, 15. Георги Динков – 70. Том, 21. Елиаш – 14. Георги Божилов, 73. Стивън Петков, 17. Иван Коконов – 7. Георги Андонов (к), 9. Станислав Костов; старши треньор: Петър Хубчев
Берое (второ полувреме): 22. Благой Макенджиев – 18. Атанас Зехиров, 6. Иво Иванов (к), 24. Венцислав Василев, 28. Веселин Пенев – 8. Георги Сърмов, 27. Игор Джоман – 11. Неманя Милисавлевич (85′ – 16. Кирил Личев), 19. Бенжамин Морел, 77. Спас Делев – 10. Исмаил Иса (74′ – 26. Салим Керкар); старши Треньор: Петър Хубчев

Поморие: 1. Янко Георгиев (46′ – 12. Димитър Тодоров), 8. Живко Илиев (46′ – 17. Станислав Ганев), 19. Георги Петков (46′ – 18. Александър Иванов), 6. Яни Пехливанов, 2. Антон Иванов. 10. Любомир Божинов (к), 4. Кирил Георгиев, 14. Стефан Стаматов (40′- 25. Даниел Стоянов), 33. Димитър Попов (46′ – 13. Даниел Стаматов), 27. Христо Лемперов (46′ – 9. Алеко Христов), 23. Ахмед Ахмедов (46′ – 7. Михаел Орачев); старши треньор: Малин Орачев

"А" група, сезон 2015/16 - програма, резултати и листа на голмайсторите "Б" група, сезон 2015/2016 - програма, резултати и класиране Купа на България - сезон 2015/2016 топка_1.jpg BALL.jpg SOC.jpg soccer_02_1__1.jpg