Олимпиакос победи Левадиакос 3:1 в мач от 17-ия кръг на гръцката Суперлига. Това беше 17-ата поредна победа за гранда от Атина. Тимът вече има 51 точки и на практика е недостижим на върха. Вторият АЕК е само с 33 т.

За гостите като титуляр започна българският национал Валери Домовчийски. Бившият нападател на "Левски" и Черно море беше сменен в 70-ата минута от карзакис. Още в 16-ата минута Идейе откри резултата, а Пардо покачи на 2:0 в 42-ата. В 56-ата Алехандро Домингес направи преднината на Олимпиакос класическа - 3:0. Секунди преди края на мача Бен Набуане върна едно попадение за Левадиакос.

Тимът на Домовчийски е с 16 мача и се намира на седмо място - на 4 точки от позиция в евротурнирите.