Българският нападател Димитър Бербатов се появи в игра като резерва при победата на ПАОК с 3:1 като домакин на ПАС Янина в мач от 17 кръг на гръцката Суперлига.

Капитанът Стефанос Атанасиадис откри резултата за „черно-белите“ две минути преди почивката. Харилаос Харисис удвои в 52-ата минута, а Жайро се разписа в 64-ата.

Девет минути след това Димитър Бербатов се появи на терена на мястото на словашкия национал Роберт Мак. Пред българина така и не се откри голова възможност във времето до края на мача.

Валантис Корозинис върна едно попадение за гостите в последната минута на мача. Бившият играч на „Левски“ Гари Родригес не попадна в групата на тима от Солун за мача заради контузия.

Втората поредна победа позволи на ПАОК временно да излезе на трето място в класирането с 29 точки, една повече от Панатинайкос. Лидер е Олимпиакос с 48 точки, а АЕК е втори с 33. ПАС Янина е осми с 21 точки.