Уест Хям се класира за четвъртия кръг в турнира за ФА Къп. „Чуковете” победиха трудно Уувърлхемптън с 1:0 у дома. Единственото попадение заби хърватският национал Никица Йелавич в 86-ата минута. Нападателят се разписа от воле във вратата на Чарлз Икеме.

Българският защитник Николай Бодуров не фигурираше в групата на Фулъм за гостуването на Шефилд Уензди в мач от третия кръг на турнира за ФА Къп. "Котиджърс" отстъпха с 1:2.

Бодуров не е играл за Фулъм от края на август, а от началото на първенството има едва три участия. Домакините откриха резултата в 42-ата минута чрез Бари Банън, но още в ответната атака Муса Дембеле възстанови равенството. Аде Нухиу обаче стана герой за своя тим в 73-ата минута, когато донесе успеха с 2:1.