Астън Вила отново разочарова феновете си. Бирмингамци врътнаха 1:1 при гостуването на четвъртодивизионния Уикъмб в мач от третия кръг на ФА Къп и ще трябва да посрещнат "сините" на "Вила Парк" след десестина дни.

Гостите стартираха добре срещата и съумяха да поведат в 22-ата минута, когато Мика Ричърдс с хубав диагонален удар прониза вратата на домакините.

В началото на второто полувреме Уикъмб получи правото да изпълни дузпа. Ашли Уестууд фаулира Мат Блумфийлд и реферът отсъди 11-метров наказателен удар. Зад топката застана Джейкъбсън, който не сбърка - 1:1.

До края и двата тима създадоха някои интересни положения за гол, които обаче не успяха да реализират. В крайна сметка мачът ще се преиграва след малко повече от седмица на "Вила Парк".