Сент Етиен и Лацио завършиха 1:1 в дербито на група "G" на Лига Европа. Мачът беше без значение за двата тима, които си бяха осигурили класирането за следващата фаза на турнира предсрочно. Алесандро Матри откри за гостите в 52-ата минута. Четвърт час преди края Валентин Ейсерик спаси точката за домакините.

В другата среща от групата Днепър разби немотивирания Розенборг с 3:0. С дубъл се отличи Матеус. Той заби първите два гола за домакините в 35-ата и в 60-ата минута. В 79-ата минута Евген Шахов фиксира крайното 3:0. Гостите пропуснаха и дузпа в 12-ата минута. От "бялата точка" се провали Пал Андре Хеланд.

Лацио финишира като победител в тази група с 14 точки. Сент Етиен остана втори с 9, трети е Днепър със 7, а норвежкият гранд е посладен с 2 т.