Динамо (Киев) победи у дома Макаби (Тел Авив) с 1:0 в последния и за двата тима мач от група „G” на Шампионската лига. Така украинският тим се класира за 1/18-финалите като втори в групата с 11 точки, а израелският гранд остана последен без нито една спечелена точка, приключвайки участието си в евротурнирите.

Още в 3-ата минута стигна до гол за домакините, но той бе отменен заради засада. В 16-ата минута украинците поведоха с попадение на Денис Гармаш, направил добавка след центриране от корнер, неумела намеса на защитник и спасяване на вратаря на гостите.

Макаби имаше добър шанс за гол в 54-ата минута, когато Даса бе изведен на чудесна позиция, но шутира покрай вратата. До края на мача не се случи нищо запомнящо се и голът от първото полувреме се оказа достатъчен за домакините да продължат в следващата фаза.

Динамо (Киев) - Макаби (Тел Авив) 1:0
1:0 Денис Гармаш (16)