Байерн спечели и при визитата си на Динамо (Загреб) с 2:0 в последния мач и за двата тима от група "F" на Шампионската лига. Тайа баварците завършиха на първо място в групата с 15 точки, а хърватският шампион остана последен с 3 точки и приключи участието си в евротурнирите за този сезон.

През първото полувреме съперниците не си отбелязаха гол, а след почивката гостите материализираха превъзходството си с две попадения на полския си голмайстор Роберт Левандовски (61, 64), възползвал се от подавания на Томас Мюлер и Себастиан Роде. Малко след това Левандовски пропусна от непосредствена близост да оформи своя хеттрик.

В 88-ата минута баварците получиха дузпа за нарушение срещу Артуро Видал, но Томас Мюлер не успя да се разпише от бялата точка, пращайки топката в гредата.

Динамо (Загреб) - Байерн 0:2
   0:1 Роберт Левандовски (61), 0:2 Роберт Левандовски (64)