Без победител завърши българския сблъсък в мача между Университатя (Крайова) и Поли (Тимишоара). Срещата от 20 кръг на румънското първенство завърши при резултата 1:1.

Апостол Попов, Валентин Илиев и Христо Златински играха цял мач за домакините от Крайова, а Георги Сърмов се появи на терена в 64-ата минута за гостите. Той замени Руфино Сеговиа. Цял мач за Поли (Тимишоара) игра бившият нападател на ЦСКА Янис Зику.

Три минути преди почивката Хави Ернандес откри за гостите с точно изпълнена дузпа, но в 57-ата Нуно Роча изравни за Университатя (Крайова). В 68-ата минута Кристиан Мелинте беше изгонен за два жълти картона и остави тима от Тимишоара с човек по-малко до края на мача.

Университатя (Крайова) е на седмо място в класирането с 27 точки. Поли (Тимишоара) е три позици по-назад, но има седем точки по-малко.