Утре ще стане ясно какво е състоянието на Атанас Илиев и Иван Михов и дали те ще могат да играят за Монтана в срещата със Славия, която е в четвъртък от 14:00 часа на "Овча купел". Двамата получиха контузии при домакинското равенство 1:1 с Пирин и бяха заменени принудително съответно в 29-ата и 68-ата минути.

По-обезпокоителна е ситуацията при Михов. 24-годишният централен защитник се оплаква от болки в адукторите на лявото бедро. Контузията на привлечения през лятото голмайстор на Добруджа Атанас Илиев пък е в лакътя на дясната ръка. Рентгеновата снимка, която той си направи в монтанската болница обаче показа, че няма счупване. Михов и Илиев получиха почивка за днешната тренировка, но утре се очаква да бъдат на стадион "Огоста".