Нефтохимик загуби гостуването си на Банско с 0:3. Срещата бе от XV кръг на „Б“ футболна група. През първото полувреме домакините поведоха с 1:0. В началото на втората част „шейховете“ създадоха няколко добри положения, а Любомир Любенов бе на крачка да реализира гол, но уцели гредата на противниковата врата. В 65-ата минута Нефтохимик остана с човек по-малко заради червен картон на Симеон Мечев. До края на мача Банко отбеляза още два гола.

В играта на „шейховете“ значително се усети липсата на капитанът на отбора Станислав Жеков и голмайсторът Стефан Неделчев.

Състав на Нефтохимик: Петър Денчев, Стоян Кижев, Тодор Гочев, Тихомир Трифонов, Величко Величков, Симеон Мечев, Любомир Любенов, Симеон Баев, Живко Хаджиев, Борислав Борисов, Димитър Георгиев (Йордан Господинов, Андон Гущеров, Вълчан Чанев, Иван Цачев, Емил Рачев, Станимир Андонов, Станислав Дрянов).