Българският нападател Димитър Бербатов се завърна за ПАОК след лечение на контузия на аддукторите и се отличи с гол и асистенция за победата с 5:2 над младежкия тим на „черно-белите“. Двубоят се игра в намалено време – 75 минути.

Бербо подаде за първия гол, реализиран от Янис Скондрас, а в 20-ата минута удвои с точно изпълнение на дузпи. Янис Мистакидис също беше точен за първия тим преди Димитриадис да върне едно попадение за младежката формация.

Никос Коровесис реализира четвъртия гол за тима на Игор Тудор, а Димитриадис отново намали за младоците. В самия край на двубоя Жайро оформи крайното 5:2.

Треньорът Игор Тудор използва всички налични играчи. В следващия си официален мач ПАОК приема Панайтоликос. Двубоят е на 22 ноември (неделя) от 15:00 часа.