ЦСКА записа 14-а поредна победа в Югоизточната „В” група. „Червените” надделяха с 2:0 като гост на Балкан (Варвара), а попаденията бяха дело на Костадин Хазуров и Самир Аясс. Срещата се игра пред пълните трибуни на стадион „Георги Бенковски” в Пазарджик.

Двубоят започна с минута мълчание в памет на загиналите при атентатите в Париж. Домакините пък се бяха постарали и дори пуснаха химна на Шампионската лига преди началото на срещата. Неприятната новина за ЦСКА е контузията на капитана Александър Бранеков, който бе заменен принудително още в средата на първото полувреме.

Играчите на Христо Янев доминираха изцяло в срещата, като нацелиха три греди в рамките на 10 минути през първата част.

С отлични намеси се запомни стражът на Балкан Петракиев, който спаси половин дузина попадения в своята врата.

Все пак той капитулира в началото на второто полувреме, когато влезлият като резерва Костадин Хазуров получи топката от Момчил Цветанов на два метра пред опразнената врата и безпроблемно реализира.

„Червените” оформиха крайното 2:0 в последните минути, когато отново Момчил Цветанов асистира добре с едно докосване на Самир Аясс, който от точката на дузпата насочи неспасяемо топката в мрежата.

ЦСКА е начело в класирането с 14 победи от 14 мача и пълен актив от 42 точки. Головата разлика също е впечатляваща – 58:1. Балкан (Варвара) пък се намира на 16-о място с едва 7 точки.

Балкан (Варвара) – ЦСКА 0:2

0:1 Костадин Хазуров (52), 0:2 Самир Аясс (87)

Срещата по минути - ТУК!

Съставите:
Балкан: Петраков, Геров, Петков, Захариев (smqna.jpg76-Д. Зайков), Димитров, Цоклиновjalt.jpg, Трендафилов (smqna.jpg87-Цветански), Достов, Василев, Стефанов (smqna.jpg86-Т. Зайков), Панчевjalt.jpg
Треньор: Крум Кантарев

ЦСКА:
12.Стоян Колев, 3.Кирил Динчев, 6.Александър Бранеков (smqna.jpg28-4.Божидар Чорбаджийски), 21.Виктор Райчев, 17.Милен Кикарин, 13.Йордан Йорданов, 22.Николай Цветковjalt.jpg, 14.Самир Аяссtopka.jpg, 23.Владислав Узунов (smqna.jpg46-24.Костадин Хазуровtopka.jpg), 9.Преслав Йорданов (70-Александър Александров), 7.Момчил Цветанов
Треньор: Христо Янев