Без лекуващия контузия Димитър Бербатов ПАОК се издъни у дома и завърши 3:3 с последния във временното класиране Пантракикос в среща от 10-ия кръг на гръцката Суперлига.

Бившият футболист на „Левски” Гари Родригес (14) изведе домакините от Солун напред в резултата след пас на Стелиос Кициу. Гостите изненадващо направиха пълен обрат още до почивката след попадения на Танасис Папагеоргиу (25) и Денис Байкара (41) след асистенция на Йоанис Потуридис.

В началото на втората част Гари Родригес (47) вкара втория си гол в мача след пас на Харис Харисис за 2:2. Стефанос Атанасиадис (62) пък даде преднина на ПАОК след нов обрат в мача. Денис Байкара (77) обаче изравни за 3:3 и в крайна сметка донесе точката за гостите.

След равенството ПАОК е на пето място във временното подреждане с 15 точки. Пантракикос остава на дъното без победа този сезон и с 4 точки в актива си.