Вторият отбор на Литекс постигна ценна домакинска победа с минималното 1:0 над Банско в "Б“ група. Още през първата част домакините можеха да решат нещата в своя полза, но  Александър Стоянов се намеси на 2-3 пъти отлично и опази вратата си. След почивката ловчанлии продължиха да атакуват и усилията им се увенчаха с успех. В 62-ата минута Реян Даскалов направи самостоятелен пробив и подаде в наказателното поле, където таранът Георги Минчев хитро пропусна топката, а притичалият на задна греда Емил Петров реализира за 1:0

Литекс - Банско 1:0
1:0 Емил Петров (62)

Съставът на Литекс-2: Александър Конов, Илия Мунин, Пламен Гълъбов, Александър Цветков, Иван Горанов, Емил Петров(88 -Добромир Бонев), Реян Даскалов(86 - Мартин Митов), Красимир Станоев, Румен Руменов, Чавдар Ивайлов, Георги Минчев (70 - Милчо Ангелов)