Баскетболистите на Реал (Мадрид) победиха у дома Байерн със 101:99 след тройка на Джейси Керъл три секунди преди финалната сирена в среща от четвъртия кръг на група „А” в Евролигата.

Баварците водеха с 10 точки разлика (91:81) четири минути преди края, но финалният щурм на „кралския” клуб даде резултат и се стигна до успех на домакините.

Фелипе Рейес и Руди Фернандес вкараха по 20 точки за успеха на испанския тим, а Серхио Йул добави 18 точки и 6 асистенции. Джейси Керъл завърши с 14 точки, докато Густаво Айон записа 8 точки, 8 борби, 6 асистенции и 2 чадъра.

За Байерн Нихад Джедович вкара 22 точки, Алекс Ренфро приключи с 21, а Кей Си Ривърс завърши с 15.

Двата отбора са по 2 успеха и 2 поражения в групата, заемайки съответно втори и трето място с по 6 точки. Лидер е руският Химки със 7 точки.