Черноморец (Балчик) продължава без загуба в Североизточната „В“ група, след като се наложи с 3:2 като гост на Шумен. Победния гол за тима на Георги Иванов-Геша падна в четвъртата минута на добавеното време.

Гостите от Балчик откриха резултата в 17-ата минута чрез Васил Стоянов, след като секунди преди това Пот Отофе удари греда за шуменци. В 25-ата минута Стоянов удвои аванса на Черноморец.

Асен Симеонов върна едно попадение за Шумен в 73-ата минута, а четири минути преди края на редовното време успя да изравни резултата. В четвъртата минута на добавеното време Виктор Стефанов вкара победно за Черноморец (Балчик).

С този успех тимът на Геша убедително е лидер в класирането с пълен актив след 10 изиграни мача. Шумен е пети с 15 точки.