Вторият отбор на Лудогорец допусна пета загуба от началото на сезона, след като отстъпи с 0:1 у дома от "Ботев" (Гълъбово). Срещата бе от 10-ия кръг на "Б" група. Единствения гол вкара Георги Кирилов в 54-ата минута. С успеха ботевци заемат четвърто място с 19 точки, докато разградчани са осми с 13.

Интересно е да се отбележи, че в състава на домакините личаха имената на футболисти от първия отбор, някои от които национали на България. Треньорът Веселин Бранимиров заложи на Михаил Александров, Александър Александров, Браян Ангуло, Цветелин Чунчуков, Лукас Саша и Вандерсон.

Именно Саша бе най-близо до гол, но в самия край не срещата ударът му срещна напречната греда. В игра след операция пък се завърна националният страж Владислав Стоянов.