Българската звезда на ПАОК Димитър Бербатов вкара първия си гол за солунския тим при гостуването на Атромитос, което бе спечелено с 2:1, в среща от 5-ия кръг на гръцката Суперлига.

Нападателят се появи в игра в 58-ата минута. Само 14 минути бяха нужни на Митко да покаже класата си и да вкара гол, с който да изравни резултата. Девет минути по-рано Умбидес даде преднина на домакините.

Вдъхновени от появата на своя нов лидер играчите на ПАОК успяха да стигнат и до пълен обрат. Победното попадение реализира словакът Робърт Мак в първата минута на даденото от рефера продължение. Бербатов бе замесен и в победния гол. При центриране от корнер нападателя не успя да уцели добре топката, но благодарение на опита му за удар тя попадна на крака на Мак, който от точката на дузпата реализира.

Успехът бе трети пореден за тима от Солун, а с трите точки ПАОК вече има актив от 10 и заема третата позиция. Лидер е Олимпиакос с 15 точки, следван от Панатинайкос с 12.