Лудогорец II постигна поредна победа в първенството на „Б“ група. Отборът, воден от треньорите Веселин Бранимиров и Росен Маринов, надделя с 3:2 срещу Созопол в последната среща от 8-ия кръг.

Гостите откриха резултата през първото полувреме, но домакините стигнаха до пълен обрат след почивката. Първо Лукас Саша изравни в 56-ата минута, а с два гола на Михаил Александров в 59-ата от дузпа и в 75-ата резултатът стана 3:1. Гостите стигнаха до почетен гол за крайното 3:2 четири минути преди последния съдийски сигнал.

Треньорът Веселин Бранимиров използва някои играчи от първия тим, които не взеха участие в последните двубои в „А“ група.

Победата е четвърта за Лудогорец II в "Б" група. Вторият отбор на шампионите събра 13 точки и е шести. Също с 13 е и Созопол.