Черноморец (Балчик) продължава да гази в Североизточната „В“ група. Тимът на Георги Иванов-Геша записа 25-а поредна победа, след като в мач от 6 кръг се наложи с 4:1 като гост на Марисан (Русе). Тимът от Балчик няма грешка от началото на сезона.

Ивайло Лазаров откри резултата за Черноморец през първата част, но домакините успяха да изравнят в 55-ата минута чрез Радомир Хараланов.

Малко след това Лазаров възстанови аванса на гостите, а малко по-късно Ахмед Хикмет покачи на 3:1. Ивайло Лазаров оформи своя хеттрик и крайния резултата в заключителните минути на срещата.

Черноморец (Балчик) е лидер в класирането с 18 точки, пет повече от втория Светкавица, който има мач по-малко. Марисан (Русе) е 12-и с три точки от шест мача.