Димитър Бербатов и ПАОК направиха нулево равенство като гост на азербайджанския Габала в мач от Група „С“ на Лига Европа.

Българският нападател очаквано започна като резерва за гръцкия тим, но в 59-ата минута замени капитана Стефанос Атанасиадис в състава на Игор Тудор.

Бившият играч на „Левски“ Гари Родригес игра цял мач за отбора от Солун, като в актива си записа един жълт картон и един много неточен удар, който предизвика смях сред зрителите на стадиона.

В другия мач от групата Борусия (Дортмунд) обърна руския Краснодар за успеха с 2:1. Така „жълто-черните“ продължават със 100-процентов актив от началото на сезона във всички турнири.

Павел Мамаев даде аванс на гостите от Кубан в 12-ата минута, а в добавеното време на първата част Матиас Гинтер изравни резултата за тима на Томас Тухел. В третата минута на добавеното време на мача Парк Джо Хо донесе победата на домакините.

Габала – ПАОК 0:0

42.jpgГабала: Безотосни, Станкович, Вернидуб, Рикардиньо, Дашдемиров, Додо (83-Заргаров), Гай, Меза, Зец (45-Перейра), Зеньов, Антонов

paok.jpgПАОК: Олсен, Мигел Витор, Рикардо Коща, Цавелас, Кициу, Циолис, Мак, Родригес, Сабо (85-Жайро), Пелкас (76-Голаса), Атанасиадис (59-Бербатов)