Белгийският Гент и френският Лион завършиха 1:1 в мач от група Н на Шампионската лига. Всичките голове паднаха след почивката. "Хлапетата" ликуваха първи. Резервата Кристоф Жале се разписа в 58-ата минута. Само 10 по-късно обаче домакините изравниха. Точен беше Даниел Миличевич.

В срещата обаче имаше и доста екшън моменти - дузпа и два червени картона, като и двата бяха за домакините. Първо Брехт Деягер беше изгонен с директен червен картон в 41-ата минута, а в 87-ата предсрочно в съблекалните го последва  и съотборникът му Томас Фокет. Халфът направи дузпа за Лион и беше санкциониран за нарушението. Александър Лаказате обаче пропусна да донесе трите точки за гостите, проваляйки се при изпълнението си от "бялата точка".
0:1 Кристоф Жале (58), 1:1 Даниел Миличевич (68)

Гент, „Геламко Арена“
Съдия: Уилям Колъм (Шот)

Гент: 1.Селс, 21.Асаре, 13.Митрович, 23.Нилсен, 77.Миличевич (82 - 8.Матон), 14.Кумс, 10.Ренато Нето, 19.Деягер , 32.Фокет , 9.Депотър , 27.Симон (70 - 26.Раман (90 - 4.Рафиня))

Олимпик (Лион):
1.Антони Лопес, 15.Морел, 2.Янга-Мбива, 20.Рафаел (46 - 13.Жале), 23.Умтити , 19.Валбуена, 21.Гоналон, 12.Фери (81 - 17.Малбранк ), 8.Толисо, 9.Беавю (69 - 26.Калулу), 10.Лаказет