ПСВ Айндховен спечели кървава победа над Манчестър Юнайтед с 2:1 в първи мач от група "В" на Шампионската лига. Гостите бяха шокирани и от жестокия инцидент с Люк Шоу.

В 24-ата минута защитникът трябваше да бъде заменен, след като получи тежка контузия след зверско влизане на Хектор Морено. По всяка вероятност младокът е със счупен крак. На терена вместо него се появи аржентинецът Рохо. "Червените дяволи" все пак поведоха след фантастичен гол на новото си попълнение Мемфис Депай  40-ата минута.

Секунди преди почивката Максим Лестиен изпълни корнер пред вратата на гостите. Мексиканският защитник Хектор Морено надскочи всички в наказателното поле и засече с глава мрежата за 1:1.

След почивката английският тим отстъпи инициативата. В 57-ата минута отличният Лестиен асистира на Лусиано Нарсинг за 2:1.

0:1 Мемфис Депай (41), 1:1 Хектор Морено (45+2), 2:1 Лусиано Нарсинг (57)