ЦСКА постигна шеста поредна победа в първенството на Югозападната "В" група. Тимът надви като гост Чико (Бяга) с 2:0. Двубоят се игра на стадион "Георги Бенковски" в Пазарджик, тъй като съоръжението в село Бяга нямаше как да приеме гостуващата агитка. Костадин Хазуров реализира и двата гола - първо от дузпа в 60-ата минута, а след това и в 89-ата минута. Това е двубоят, в който ЦСКА вкара най-малко голове от началото на сезона, след като в досегашните мачове спечели три пъти с по 3:0, веднъж с 6:0 и веднъж със 7:0.

Двубоят бе труден за "червените", които не успяха да отбележат през първото полувреме. Домакините заслужават само добри думи за представянето си, като имаха една-две възможности пред вратата на Стоян Колев. Бекяров дори пропусна най-изгодната възможност през първата част, когато вратарят на ЦСКА спаси.

Христо Янев отново имаше проблеми около състава заради контузени футболисти. В центъра на защитата игра Виктор Райчев като партньор на Божидар Чорбаджийски. Отсъстваха Александър Бранеков, Станислав Маламов, Александър Александров, Владислав Узунов и Момчил Цветанов. Николай Цветков бе възстановен и стартира отдясно в халфовата линия.

Още в 21-ата минута треньорът на ЦСКА Христо Янев извърши принудителна смяна. Контузия получи Ангел Грънчов и бе сменен от Кирил Динчев. В 28-ата минута Николай Цветков получи първи шанс да открие резултата, но се забави и не успя да нанесе удар към вратата. В 30-ата минута Преслав Йорданов се отчете с първата си греда в двубоя. След центриране на Кикарин нападателят уцели левия страничен стълб. В 35-ата минута бе първото положение и пропуск на домакините от Чико (Бяга). Виктор Райчев от ЦСКА изпусна Деян Бекяров, който нахлу отдясно в наказателното поле, стреля, но Стоян Колев отрази. Две минути след това треньорът на Чико също извърши принудителна смяна, като от игра излезе най-опитния Николай Манчев (бивш играч на ЦСКА). В 40-ата минута Галчев пробва рефлекса на вратаря на Чико. В добавеното време съдиите отмениха гол на Преслав Йорданов, който игра с ръка и вкара топката във вратата.

Още на полувремето Христо Янев направи втора смяна. Вместо Николай Цветков в игра се появи втори централен нападател - Костадин Хазуров. В 59-ата минута Йордан Михайлов задържа в наказателното поле Преслав Йорданов. Съдията Димитър Буров отсъди дузпа, която Костадин Хазуров реализира и изведе ЦСКА напред в резултата. В 80-ата минута за трети път гредата помогна на домакините, този път след удар на Йордан Йорданов. В 89-ата минута Костадин Хазуров оформи крайното 2:0. Головодов центрира отляво и нападателят засече с глава почти от голлинията.