Австрия се доближи до класиране на Евро 2016, след като в мач от Група „G“ се наложи с 1:0 като домакин на аутсайдера Молдова. В другия мач от групата Черна гора се наложи на собствен терен с 2:0 над Лихтенщайн.

Единственото попадение в срещата беше реализирано от Златко Юнузович, който в 52-ата минута наказа грешка на вратаря Илие Чебано при центриране на Давид Алаба.

Така Австрия запази първото си място в групата с 19 точки, седем повече от втория Швеция и на осем пред третия Русия. Молдова е на последното място с две точки.

Черна гора еднолично излезе на четвърто място с осем точки след успеха над Лихтенщайн. Фатос Бечирай откри резултата в 38-ата минута, а в 56-ата асистира за гола на Стеван Йоветич.