Лудогорец II записа нова победа в първенството на „Б“ група. Момчетата на Веселин Бранимиров надделяха с 2:1 срещу Литекс II и изравниха по точки отбора от Ловеч, като и двата тима имат по 7.

Лудогорец II откри резултата още в 1-ата минута. Разписа се новото попълнение от Бразилия Джонатан Кафу. Той се възползва от асистенция на друг футболист от първия тим – Джоди Лукоки. В 7-ата минута резултатът вече бе 2:0 за Лудогорец II. Реферът отсъди дузпа за нарушение срещу Жуниор Кишада. Зад топката застана Лукас Саша, който бе безпогрешен.

Литекс II отбеляза почетното си попадение три минути преди последния съдийски сигнал. Негов автор стана Чавдар Ивайлов.

В края на двубоя контузия получи Йордан Минев, потвърдиха от пресслужбата на шампионите. Заради травмата националът бе заменен принудително.

От представителния тим на Лудогорец в мача от "Б" група днес играха Кафу, Лукас Саша, Витиня, Жуниор Кишада, Минев и Джоди Лукоки. За Литекс пък дебютира новото попълнение Елтон, а на терена от представителния тим бяха още Антон Недялков, Илия Миланов, Александър Цветков и Кирил Десподов.