Българският национал Николай Михайлов и Мерсин записаха трета загуба от началото на сезона в турското първенство, след като в мач от третия кръг отстъпиха с 1:2 като домакин на Кайзериспор.

Велитон откри резултата за домакините в 48-ата минута, но Омер Байрам изравни в 70-ата. Зеки Явру вкара победния гол за гостите пет минути преди края на мача.

Загубата остави Мерсин на последното място в класирането без точков актив. Кайзериспор излезе пети с пет точки.

Галатасарай спечели първата си победа за сезона, след като се наложи с 4:1 като гост на Коняспор. Българският национал Димитър Рангелов не игра за домакините. Уесли Снайдер вкара два гола в края на мача за Джим Бом, който завърши с човек по-малко, след като Лионел Карол беше отстранен в 66-ата минута за втори жълт картон.

Бурак Йълмаз и Семих Кая също се разписаха за Галатасарай, а Албан Меха беше точен за домакините. „Жълто-червените“ от Истанбул излязоха шести в класирането с четири точки, а Коняспор е 15-и с две точки.