Рома победи Севиля с 6:4 в атрактивна контрола. Мачът ще бъде запомнен с дебюта на Един Джеко за "вълците". Босненецът се отличи с дубъл за успеха. Бившата звезда на Манчестър Сити (дошъл за 4 милиона евро) се разписа в 4-ата и в 42-ата минута. Куриозното беше, че Рома водеше с 6:0 до 63-ата минута. Разписаха се още Торосидис (8), Наинголан (44), Салах (56) и Тоти (63-дузпа).

От 71-ата до 86-ата минута обаче победителят в Лига Европа върна цели четири гола. Точни бяха Денис Суарес -2, Хосе Антонио Рейес и Коке. Това е втори голов спектакъл само за няколко дни за Севиля. Както е известно, във вторник тимът на Унай Емери падна от Барселона с 4:5 след продължения в мача за Суперкупата на Европа.