Динамо (Букурещ) победи Поли Тимишоара с 2:1 в последния мач от 4-ия кръг на румънското първенство. Козмин Матей откри от дузпа в 4-ата минута за домакините, но Роберт Елек изравни само 3 минути по-късно. Харлем-Еди Гнохере се превърна в герой за "кучетета", реализирал победното попадение в 44-ата минута.

Бившите футболисти на "Левски" Орлин Старокин и Георги Сърмов играха в мача, но не се засякоха на терена. Старокин започна като титуляр за Динамо и получи жълт картон, а на почивката бе заменен от Фай. Сърмов пък бе резерва за Поли и влезе в игра в 71-ата минута на мястото на Скутару.

Грандът от Букурещ е трети във временното класиране с 8 точки, колкото имат лидерът Търгу Муреш и вторият Стяуа. Поли Тимишоара е девети с 3 т.