Георги Миланов влезе като резерва за ЦСКА (Москва) при домакинското равенство 2:2 срещу Спарта (Прага) в първа среща помежду им от третия квалификационен кръг на Шампионската лига. Българският национал се появи в игра в 72-ата минута на мястото на Алан Дзагоев, но не успя да помогне на тима си да стигне до победата, която да даде по-големи шансове на „армейците” преди реванша в Чехия.

Руският гранд на два пъти повеждаше в резултата, но гостите набързо изравняваха. Алан Дзагоев изведе домакините напред в 14-ата минута след асистенция на Зоран Тошич. След по-малко от 60 секунди обаче Спарта успя да изравни чрез нигериеца Кехинде Фатай, възползвал се от извеждащо подаване на зимбабвиеца Коста Нхаймойнесу. До края на първата част резултатът остана непроменен.

След почивката в 53-ата минута ЦСКА отново дръпна в резултата с гол аванс, след като Зоран Тошич се разписа за 2:1, а пасът за попадението му бе дело на Роман Ерьоменко. Чехите обаче отново успяха да изравнят бързо, като четири минути по-късно Ладислав Крейчи бе точен за 2:2, а асистенцията направи Лукаш Ваха. Домакините опитаха всичко по силите си да стигнат до успеха, но така и не реализираха трето попадение. След влизането си в игра Георги Миланов също не успя да помогне на съотборниците си да реализират победен гол.

Реваншът в чешката столица Прага е на 5 август (сряда) от 19:45 часа българско време.

ЦСКА (Москва) - Спарта (Прага) 2:2
1:0 Алан Дзагоев (14), 1:1 Кехинде Фатай (15), 2:1 Зоран Тошич (53), 2:2 Ладислав Крейчи (57)

Стартовият състав на ЦСКА (Москва): 35.Акинфеев, 4.Игнашевич, 6.Березуцкий, 14.Набабкин (46 - 42.Шенников), 2.Марио Фернандес, 25.Ерьоменко, 3.Вернблуум, 66.Натхо, 10.Дзагоев (72 - 23.ГЕОРГИ МИЛАНОВ), 7.Тошич (86 - 97.Страндберг), 18.Муса.