Челси избегна втора загуба по време на подготовката си зад Океана. След като преди няколко дни отстъпи с 2:4 на Ню Йорк Ред Булс, днес отборът на Жозе Моуриньо успя да надвие Пари Сен Жермен след дузпи. В редовното време мачът завърши 1:1 с голове на Златан Ибрахимович и Виктор Моузес.

При наказателните удари Тибо Куртоа още веднъж потвърди класата си, като спаси удара на Тиаго Силва, а след това сам реализира победното попадение за лондончани.

Първи минути с екипа на Челси записа Радамел Фалкао. Колумбуецът се включи много активно през второто полувреме и отбеляза една от дузпите за "сините".

Следващите мачове на Челси в рамките на турнира International Champions Cup са срещу Барселона на 29 юли и срещу Фиорентина на 3 август. На ПСЖ остава да играе само срещу Манчестър Юнайтед.

ЧЕЛСИ - ПСЖ 1:1, 6:5 след дузпи
0:1 Златан Ибрахимович (25), 1:1 Виктор Моузес (67)