ЦСКА (Москва) победи Криля Советов с 2:0 в мач от 2-ия кръг на руската Висша лига. С успеха "армейците" се изкачиха на първо място във временното класиране с 6 точки, пред Зенит, Краснодар, Локомотив и Криля Советов (с по 3).

Сръбският халф Тошич откри в 64-ата минута. Той пое топката в наказателното поле, напредна и простреля Конюхов – 0:1. 6 минути по-късно Дзагоев изработи дузпа за „армейците”, която беше реализирана от Бибрас Натхо за 0:2. Българският национал Георги Миланов се появи в игра за гостите в 77-ата минута, когато смени Тошич.

Срещата беше специална за треньора на гостите Юрий Сьомин - №300 във Висшата лига. Специалистът е бил начело на ЦСКА в 170 срещи, освен това е работил с Москва (76 мача) и Криля Советов (54).