Шампионът на Франция ПСЖ спечели и втората си среща на летния турнир International Champions Cup. Тимът на Лоран Блан се наложи с 4:2 над Фиорентина. Срещата се игра на „Ред Бул Арена“ в Харисън (Ню Джърси), а младият талант Жан-Кевин Огъстин вкара два гола за успеха.

В 11-ата минута „виолетовите“ бяха близо до гол, но ударът на Матиас Весино удари гредата. Блез Матуиди откри резултата в 35-ата минута след центриране на Грегори ван дер Вийл. Шест минути по-късно парижани удвоиха аванса си, когато 18-годишният Жан-Кевин Огъстин се разписа след пас на Матуиди.

Резервата Хоакин върна едно попадение за Фиорентина в 60-ата минута, но в 69-ата Златан Ибрахимович беше точен с воле след центриране на Лукас Моура. Огъстин вкара втория си гол в мача в 75-ата минута, а четири минути по-късно италианският национал Джузепе Роси, който е роден в Ню Джърси, беше точен от дузпа за „виолетовите“.