Милсами ще се изправи срещу албанския шампион Скендербеу в третия квалификационен кръг на Шампионската лига. Палачът на Лудогорец ще има трудна задача срещу коравия съперник. Скендербеу елинимира във втория кръг северноирландския Крусейдърс след победа с 4:1 в първата среща и 2:3 на реванша. В Белфаст феновете видяха истинска драма, след като гостите водеха почти до края на срещата с 2:1, но домакините все пак успяха да изтръгнт успеха.

Всичко започна кошмарно за албанския тим, тъй като защитникът им Агапи беше изгонен още в 11-ата минута. „Кръстоносците” се възползваха от численото си превъзходство и поведоха с гол на Стивън О‘Флин скоро след почивката. Косоварят Бернард Бериша обаче изравни в 69-ата минута, а Лиридон Лафити (77) направи обрата пълен. Успокоени от преднината си, гостите допуснаха два гола в добавеното време. Матю Сноуди (90+2) и Анди Мичъл (90+3) донесоха победата за престиж на Крусейдърс.

Нашият национал Венцислав Христов се появи на терена чак в 90-ата минута за гостите, когато смени Хамди Салихи.