Малмьо си осигури участие в третия квалификационен кръг на Шампионската лига. Шведският тим удари коравия Жалгирис (Литва) с 1:0 като гост и, след 0:0 у дома преди седмица, продължава напред. В герой за гостите се превърна защитникът Тинерхолм, който вкара единственото попадение в 55-ата минута. Домакините доиграха мача с 10 души, след като босненецът Семир Керла беше изгонен в 79-ата минута.

Кипърският АПОЕЛ си тръгна с голово реми 1:1 от Скопие и това се оказа достатъчно да се класира в третия кръг на турнира. Първата среща на Острова на Афродита беще завършила 0:0.  Аржентинецът Томас де Винченти откри за гостите след час игра, а усилията на Вардар стигнаха само до изравнителен гол на Лямчевски в добавеното време.

Датският Мидтиланд без проблеми прескочи лекото препятствие Линкълн от Гибралтар след 1:0 у дома и 2:0 в реванша. Разписаха се Пушич (44) и Дуелунд (89).