ПСЖ победи Бенфика с 3:2 в мач от турнира Интернешънъл Къп. Двубоят се игра в Торонто пред около 18 хиляди зрители. Парижани пристигнаха в Канада без повечето си звезди - Златан Ибрахимович, Единсон Кавани, Есекиел Лавеци, Давид Луис и Марко Верати. Жан-Кевин Агустин откри резултата в 29-ата минута в полза на френския тим, но в 34-ата Талиска изравни. Жонас даде аванс на Бенфика, вкарвайки на празна врата след пас на Николас Гайтан. След почивката ПСЖ доминираше и Лукас Моура реализира дузпа за 2:2 в 64-ата минута, а Дин донесе успеха на французите с мощен шут от десетина метра, който резервният страж на Бенфика Пауло Лопеш изби, но топката все пак влетя във вратата.

Бенфика - ПСЖ 2:3
0:1 Агустин (29), 1:1 Талиска (34), 2:1 Жонас (42), 2:2 Моура (64-дузпа), 2:3 Дин (79)